עו"ד לתביעות ביטוח

עורך דין תביעות ביטוח

עולם הביטוח הינו מורכב ביותר, ובין אם מדובר על פוליסות עסקים, דירות, רכב, רכוש או ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח תאונות אישיות וביטוח חיים, קשה גם לאנשים משכילים להתמודד מול חברות הביטוח. 

התקנונים הארוכים, הפוליסות המפורטות, התנאים, הסייגים ושלל האותיות הקטנות, מקשים מאוד על ההבנה ומעניקים את הכוח לחברות הביטוח, שלא פעם מנסות לחמוק מתשלומים או לדחות אותם, מציאות זו יוצרת תמונה עגומה – שכן אנשים רוכשים פוליסות ביטוח כדי להגן על עצמם, אך בזמן אמת, חברות הביטוח עלולות שלא לספק את ההגנה עבורה המבוטחים שילמו.

עורך דין תביעות ביטוח

עורך דין תביעות ביטוח

העולם המורכב של פוליסות הביטוח והנימוקים של חברות הביטוח שמנסות להתחמק מתשלום

למרות שניתן לקרוא מידע רב אודות הפוליסות באינטרנט, עדיין קיים קושי להבין את התנאים המדויקים של כל פוליסה ופוליסה. אם לא די בכך, על המחזיק בפוליסה להכיר את החוק ולהחזיק בידע נרחב כדי להגיש תביעה נגד חברת הביטוח.

מעבר לזאת, אנשים רבים שרוכשים פוליסות ביטוח מסוגים שונים, אינם מודעים לזכויות שלהם, שכן הם לא קיבלו ייעוץ מקצועי מגורמים מוסמכים.

חברות הביטוח עלולות לנצל את המצבים הללו ולא לשלם למבוטחים שלהן.

החברות עשויות להציג מגוון נימוקים לדחייתן של התביעות, כאשר הנימוקים הנפוצים הם: כוונת מרמה, אי שיתוף פעולה, אי מילוי "דרישות מוקדמות", הפרת החובה לגלות את כל הפרטים הדרושים, סייג שפוטר את החברה מהתשלום או אי מילוי של תנאי הפוליסה.

במקרים מסוימים, חברות הביטוח כן ישלמו כספים, אך הסכומים יהיו נמוכים יותר מהסכומים שמגיעים למבוטח.

כדי שלא להגיע למצבים אלו וכדי שהמבוטח יקבל את כל הזכויות שמגיעות לו, מומלץ לפנות אל עורך דין תביעות ביטוח.

עורך דין שמתמחה בתביעות ביטוח יבדוק היטב את הפוליסה ואת הזכויות שמגיעות ללקוח שלו ויפעל למען מיצוי זכויותיו, כך שהלקוח יקבל את מלוא הסכום שמגיע לו.

שלמה לוי, משרד עורכי דין ונוטריון – עורכי דין מקצועיים שנלחמים על הזכויות שמגיעות לכם

במידה שחברת הביטוח לא מסכימה לשלם לכם או מסכימה לשלם לכם סכום נמוך מהסכום שמגיע לכם, חשוב שתעמדו על זכויותיכם ושתפנו אל עורך דין שמתמחה בתביעות נגד חברות ביטוח

עורך דין מקצועי שמתמחה בתחום עשוי לגלות כי הדחייה של התביעה או ההחלטה לשלם סכום חלקי בלבד, חסרי יסוד משפטי או עובדתי.

במידה שתפנו למשרדנו – שלמה לוי משרד עורכי דין ונוטריון, נדאג לכך שזכויותיכם יתממשו ושתקבלו את הסכומים להם אתם זכאים.

משרדנו בעל ותק של כ- 50 שנים בתחום ובמהלך שנות פעילותינו צברנו ניסיון רב וסייענו למגוון מבוטחים.

במידה שאתם מעוניינים לשאול אותנו שאלה או לקבוע פגישת ייעוץ, אתם מוזמנים לפנות אלינו טלפונית, לשלוח לנו מייל או למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.