עורך דין נזקי גוף

עורך דין נזקי גוף

עורך דין נזקי גוף

כל אדם חשוף לנזקים גופניים, את הנזקים הללו לא ניתן לצפות מראש ואפשר להבין מדוע אנשים רבים אינם מעוניינים לחשוב על הנושא הרגיש והמורכב. יחד עם זאת, חשוב לדעת כיצד לפעול במידה שנגרם לאדם נזק גופני.

הפעולה הראשונה שיש לבצע במקרה של נזקי גוף

הדבר הראשון שעל אדם שנפגע בגופו לעשות – בין אם מדובר על נפילה במהלך הליכה ברחוב, תאונת דרכים או פגיעה שנגרמה במהלך העבודה, הוא לפנות לקבלת טיפול רפואי. במידה שאין לאדם דרך להגיע לבית החולים, יש להזעיק אמבולנס. 

במקרה של פגיעה, אין לדחות את הטיפול, הבריאות היא הדבר החשוב ביותר, וגם אם התרחשה תאונת דרכים והאדם המעורב בה לא חש בכאב באופן מיידי, חשוב שהוא ייבדק על ידי רופא ללא דיחוי.

בחלק מהמקרים, הנפגעים לא ממהרים להגיע לבדיקה גופנית, משום שהם לא חשים בכאב. הסיבה לכך שכאבים עשויים להופיע בשלב מאוחר יותר ולא מייד לאחר התאונה היא שהגוף יודע כיצד להפריש חומרים שמפחיתים את הכאב, פעולה זו אומנם מסייעת ברגעים מסוימים, אך היא לא מאפשרת לנפגע להעריך את חומרת הפגיעה בשלב מוקדם.

סיבה נוספת לקבלת טיפול רפואי באופן מיידי היא שבמידה שדוחים את ביצוע הבדיקה, לא תמיד ניתן להוכיח שהנזק נגרם כתוצאה מהתאונה, לכן, חשוב עבור המעורבים בתאונה לציין בעת הגעתם לבית החולים שהם היו מעורבים באירוע שגרם לפגיעה, לציון עובדה זו תהיה השפעה בהמשך.

פנייה אל עורך דין נזקי גוף בהקדם – חשיבות הפנייה המהירה אל עורך דין

נוסף על ביצוע בדיקות רפואיות וקבלת טיפול רפואי, על הנפגעים לפנות אל עורך דין נזקי גוף לצורך הגשת תביעה בגין נזקי גוף. 

חשוב לפנות אל עורך דין נזקי גוף המתמחה בנזקי גוף וסייע בעבר למגוון נפגעים לקבל את כספי הפיצויים להם היו זכאים. 

עורך הדין ינחה את הנפגע בנוגע למסמכים הרפואיים שיש להגיש, לצילומים ממקום האירוע, לקבלת פרטי התקשרות מעדי ראייה ויספק לו מידע בנוגע לנושאים נוספים.

במידה שנפגעתם בעקבות תאונה, חשוב שתפנו לבית החולים לצורך ביצוע בדיקה גופנית וקבלת טיפול רפואי באופן מיידי. לאחר מכן, וללא דיחוי, חשוב שתפנו אל עורך דין שמתמחה בנזיקין. 

משרדנו שלמה לוי – משרד עורכי דין ונוטריון, מתמחה בנזיקין. תחומי ההתמחות שלנו כוללים: נזקי גוף בעקבות מעשי תקיפה, תאונות בבתי מלון, תאונות בחנויות, תאונות ספורט, תאונות בשטח ציבורי, תאונות בגנים ובבתי ספר, רשלנות רפואית, תאונות עבודה, תאונות דרכים ונזקי גוף שנגרמו בעקבות תאונות מסוגים נוספים. 

במהלך שנות פעילותינו צברנו ידע וניסיון במתן שירות לנפגעים ופעלנו במטרה לשמור על זכויותיהם, כך שהם יקבלו את הכספים שמגיעים להם בעקבות הנזקים.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבוע פגישת ייעוץ ראשונה ללא תשלום וללא התחייבות. 

נשמח לעמוד לשירותכם ולדאוג לכך שתקבלו את הפיצוי המקסימלי המגיע לכם.