עורך דין מקרקעין בעסקאות נדל"ן

עורך דין מקרקעין בעסקאות נדל"ן

עסקאות נדל"ן הינן עסקאות גדולות שכרוכות בהשקעת כספים רבים. ברוב המקרים תהיה עסקת נדל"ן העסקה הגדולה ביותר שאדם יבצע במהלך חייו, ולכן, במידה שאתם מתכננים למכור דירה, לרכוש דירה או לבצע עסקת תמ"א, תזדקקו לקבלת שירות מעורך דין שמתמחה במקרקעין.

 עורך דין מקרקעין בעסקאות נדל"ן

עורך דין מקרקעין יהיה בקיא בכל חוקי המקרקעין, ידאג לכך שהאינטרסים שלכם יתממשו ויסייע לכם להיות שקטים ורגועים לאורך כל התהליך.

עורך דין מקרקעין – כדי שהצד השני בעסקה לא יסתיר פרטים חשובים

לעורך דין מקרקעין יש תפקידים רבים בעת ביצוע עסקאות נדל"ן, בין התפקידים הללו יש לציין גם יצירת שקיפות עבור הלקוח.

ישנם מקרים בהם הצד השני מסתיר פרטים או מטשטש ליקויים וכשלים כדי לקדם את העסקה, כאשר אלו עלולים לפגוע בלקוח. עורך דין מקצועי לא יאפשר לצד השני לבצע פעולות מסוג זה ויבצע את כל הבדיקות הנחוצות כדי להבטיח שהלקוח שלו מודע לכל הפרטים ושאין עיקולים, שעבודים או הגבלות אחרות, שאדם שאינו מתמחה בתחום לא יבדוק וכתוצאה מכך ייפגע מהעסקה. 

עורך דין מקרקעין מקצועי – עריכת שינויים בחוזי נדל"ן

במידה שניתן לבצע עסקת נדל"ן מוצלחת, אך לשם כך יש לערוך שינויים, יקדם עורך הדין את הנושאים הרלוונטיים, יערוך את הדיונים הנחוצים עם הצד השני ויפעל לכך שהשינויים יבוצעו, כל זאת בצורה מכובדת אך בנחישות, כדי שלא להכשיל את העסקה.

עורך הדין ידאג לכך שהצדדים יחתמו על ההסכם, ירשום את הנכס בטאבו ויבצע פעולות הכרחיות נוספות עבור הלקוח.

משרד שלמה לוי עורכי דין ונוטריון – מתמחים בתחום המקרקעין ודואגים ללקוח לאורך כל תהליך העסקה

מכיוון שעסקת נדל"ן היא עסקה כה חשובה ומרכזית, חשוב שתקבלו שירות מעורך דין מקצועי ומיומן שמתמחה במקרקעין וסייע למגוון לקוחות לבצע עסקאות מוצלחות.

אנו – במשרד שלמה לוי עורכי דין ונוטריון, מנוסים בתחום המקרקעין ונוכל ללוות אתכם לאורך כל תהליך העסקה. 

משרדנו מתמחה בהסכמי מכר, הסכמי שיתוף, הסכמי קומבינציה, העברת זכויות בחברות משכנות, רשות מקרקעי ישראל ולשכת רישום המקרקעין, צווי מניעה, תביעות הצהרתיות, פרויקטים של התחדשות עירונית לרבות תמ"א 38, מיסוי מקרקעין ותחומים נוספים.

במסגרת שירותינו, נערוך את כל הבדיקות הנחוצות ונוודא שהעסקה שאתם מבצעים הוגנת ומוצלחת.

במידה שיש לכם שאלה או במידה שאתם מעוניינים לקבוע עימנו פגישת ייעוץ, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני או על ידי שליחת מייל או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם. משרדנו ממוקם בכתובת: רח’ ז’בוטינסקי 155 פינת בן גוריון 38 רמת גן, בית נח מנחמי (קומה 1 משרד 124).

נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם לבצע עסקת נדל"ן מוצלחת.

עוד יכול לעניין אתכם: